Dla kogo?

campfire Antoniów 76
Berghuttentocht Polen Trekexped

Antoniów 76 jest miejscem dla:

– wszystkich szukających spokoju i wyciszenia.

Wierzymy bowiem, że nic nie wpływa na polepszenie zdrowia tak bardzo, jak bezpośredni kontakt z naturą i jej odgłosami oraz wiejskie życie, w tym z darami wsi na talerzu.

Dla tych, którzy chcą odpocząć, całkowicie się wyciszyć, zregenerować siły, wzmocnić ducha, odnowić energię witalną , odnaleźć sens, zjednoczyć się z naturą – dla tych osób jest Antoniów. Bezpośrednio z domu krok do pięknej przyrody Karkonoszy, sąsiednich lasów, strumieni i widoków w jednym z największych parków narodowych w Polsce.

Wybierając się w trasę – pieszą wycieczkę, rowerową lub konną, można wynająć przewodnika lub sprzęt GPS. Posiadamy szeroki asortyment map turystycznych oraz wiedzę dotyczącą tras pieszych i rowerowych w regionie, a także poza nim, na granicy z Czechami.

Nasi goście pochodzą z różnych części Europy i Polski, ale wszyscy dzielą pasję do przyrody, zwierząt, zdrowego jedzenia, a także są otwarci na serdeczne kontakty z ludźmi. Zdrowy i smaczny posiłek, to jedna z przyjemnych form zawierania więzi społecznych. W naszym domu możesz wybrać, czy chcesz śniadania. Na talerzu znajdziesz lokalne produkty, które nierzadko wyrabiamy sami. Menu łączy w sobie smaki kuchni polskiej i holenderskiej.