Dla kogo?

campfire Antoniów 76
Berghuttentocht Polen Trekexped
Sneeuw Trekexped outdoor

Dom rodzinny Antoniów 76 jest miejscem dla:

– indywidualnych osób,
– par, małżeństw,
– rodzin z dziećmi, w tym dziećmi z niepełnosprawnością intelektualną,
– osób starszych,
– osób po ciężkich chorobach i będących w okresie rekonwalescencji,
– dzieci, młodzieży i osób dorosłych zmagającymi się z problemami natury emocjonalnej,
– wszystkich szukających spokoju i wyciszenia.

Wierzymy bowiem, że nic nie wpływa na polepszenie zdrowia tak bardzo, jak bezpośredni kontakt z naturą i jej odgłosami oraz wiejskie życie, w tym z darami wsi na talerzu.

Dla tych, którzy chcą odpocząć, całkowicie się wyciszyć, zregenerować siły, wzmocnić ducha, odnowić energię witalną , odnaleźć sens, zjednoczyć się z naturą – dla tych osób jest Antoniów. Bezpośrednio z domu krok do pięknej przyrody Karkonoszy, sąsiednich lasów, strumieni i widoków w jednym z największych parków narodowych w Polsce.

 

Wybierając się w trasę – pieszą wycieczkę, rowerową lub konną, można wynająć przewodnika lub sprzęt GPS. Posiadamy szeroki asortyment map turystycznych oraz wiedzę dotyczącą tras pieszych i rowerowych w regionie, a także poza nim, na granicy z Czechami.

Nasi goście pochodzą z różnych części Europy i Polski, ale wszyscy dzielą pasję do przyrody, zwierząt, zdrowego jedzenia, a także są otwarci na serdeczne kontakty z ludźmi. Zdrowy i smaczny posiłek, to jedna z przyjemnych form zawierania więzi społecznych. W naszym domu możesz wybrać, czy chcesz śniadania. Na talerzu znajdziesz lokalne produkty, które nierzadko wyrabiamy sami. Menu łączy w sobie smaki kuchni polskiej i holenderskiej.

 

Parking dla naszych gości i turystów

Oferujemy także parking dla turystów i spacerowiczów z terenu Izerów.
Z naszej gościnności może skorzystać każdy piechur. Istnieje możliwość rezerwacji miejsca parkingowego oraz przekąski , którą zaserwujemy przed lub po wycieczce w ogrodzie lub jadalni, w zależności od pogody.
Opłata za parking, to koszt 12 zł za dobę. Idealne rozwiązanie dla tych, którzy chcą pozostawić samochód w bezpiecznym miejscu, a sami udać się na wycieczkę w góry.
Dla gości przebywających w domu Antoniów 76 parking jest bezpłatny.
Z nami możesz kupić mapy szlaków turystycznych oraz wynająć przewodnika lub GPS. Wszystkie ceny można znaleźć tutaj.